Ana Sayfa Ekonomi Trade Yapmak Yeni Yan-Gelir mi Oldu?

Trade Yapmak Yeni Yan-Gelir mi Oldu?

0
Trade Yapmak Yeni Yan-Gelir mi Oldu?

Pandemiden bu yana ticaret değişti


Küresel salgın hayatımızı durdururken, birçok insan işten çıkarılma çukuruna düştü. İlginç faktör, insanların bu zorlukların üstesinden gelmek ve ilerlemek için yaptıklarıdır.

Zorluklardan fırsat doğar. – Benjamin Franklin

Yeni neslin finansal olarak daha okur yazar hale geldiği istatistiksel olarak kanıtlanmış olsa da, hem genç hem de bilgiye aç Z kuşağı ve X kuşağı bu zor zamanlarda pazarı bir “yan-gelir” olarak keşfetme fırsatını değerlendirdiler. ABD, 75.000’den az kazanan vatandaşlara özel olarak çeşitli helikopter parası aldığından, teşvik fonunun büyük bir kısmı gerçekten de piyasalara geri yatırıldı.

Genç nesiller, üniversite borcuyla dolu dağlarda tüketildikten sonra yan dalaverelerde, serbest çalışmalarda veya girişimcilik girişimlerinde teselli buldular. Bu eğitimli beyinler , ticaret seçeneğini keşfetmek için finansal konularda bağımsız eğitim aradılar . Agresif bir strateji ile günlük ticaretten, basitçe alışmaya ve daha pasif bir ticaret stratejisi oluşturmaya kadar, gittikçe daha fazla insan piyasalara başvuruyor ve muhtemelen hızlı bir veya iki dolar kazanmak için yatırım yapıyor. Daha spesifik olarak, bireysel yatırımcılar yalnızca 2020’de% 14,9 arttı.

İnsanların yeni bir yan-gelir için koşuşturmaya başlarken dikkate aldıkları önemli bir nokta, başlangıç ​​maliyetleridir. Maliyetin aşılması nedeniyle yüksek engeller var mı? IGM FX ile alım satım, ilk yatırım sırasında çok az sermaye olması veya hiç olmaması nedeniyle girişte düşük engeller gerektirir. Ayrıca, herhangi bir yatırımda yatırımcı tam olarak ne yatırım yapmak istediğini seçer ve tam kontrole sahiptir, oysa başka bir yan dalaşma muhtemelen ekstra başlangıç ​​maliyetleri içerir.

Bir yan-gelir olarak yatırım yapmanın bir diğer büyük olumlu yanı, yatırımcının günlük, haftalık veya aylık olarak ayırmak istediği zamanı seçme özgürlüğüne sahip olmasıdır. Kullanımı kolay özellikler ve stop-loss emirleri veya limitli satın almalar gibi sınırsız analiz araçlarıyla arkanıza yaslanıp rahatlama potansiyeli kesinlikle orada. Bu harika özelliklere ek olarak, FX piyasası haftada 5 gün 24 saat açıktır; bu, düzenli olarak planlanmış çalışma saatlerinden ticarete geçişin sorunsuz olabileceği anlamına gelir. Piyasadaki esnek işlem saatleri, yoğun Zoom toplantıları ve sanal aramalar takviminize eklemek istediğinizde mükemmel bir yardımcıdır.

Son olarak, ticareti bir yan-gelir olarak keşfederken, rahatınız için eğitim, kaynaklar ve sofistike ticaret analizi sinerjisi sağlayan mükemmel platformu bulmak çok önemlidir. Birçok platform bunu farklı seviyelerde sunar, bu nedenle aracı kurumun tekliflerini tam olarak değerlendirdiğinizden emin olun ve ekstra özellikler oyunun kurallarını değiştirebilir.

Ticaret potansiyel olarak ekstra getiri ve faydalar sağlayabilirse de, ana risk faktörünü kabul etmek önemlidir. Yatırım asla garantili bir çözüm değildir, ancak dikkatli hesaplamalar, eğitim ve sürekli analizlerle ticaret, potansiyel olarak büyük bir yan-gelir hasadı ödüllerine dönüşebilir.

En etkili başarı öykülerinden veya yeniliklerden bazıları, zorluklarla karşılaşıldığında ortaya çıkar. Bugün piyasalarda yükselme ve kendinize meydan okuma zamanı geldi mi?

*Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz