Ana Sayfa Kripto Dogecoin Dogecoin (DOGE) Elon Musk Twitter Anlaşmasını Yeniden Canlandırırken %8 Kazandı

Dogecoin (DOGE) Elon Musk Twitter Anlaşmasını Yeniden Canlandırırken %8 Kazandı

1
Dogecoin (DOGE) Elon Musk Twitter Anlaşmasını Yeniden Canlandırırken %8 Kazandı

DOGE Ordusu, 4 Ekim Salı günü Elon Musk’ın Twitter satın alma anlaşmasına devam etmeye karar vermesiyle bazı harika haberler aldı. Haber, Musk’ın avukatlarının sosyal medya platformunu hisse başına 54.20 dolara almak için resmi bir teklif sunmasının ardından Bloomberg tarafından doğrulandı. Çığır açan haberler kısa bir süre sonra Dogecoin (DOGE) fiyatının yaklaşık %8 oranında fırladığını gördü.

Dogecoin’in (DOGE) Geleceği “Dünyanın Para Birimi” Olarak

Tesla’nın CEO’su, “kader ironiyi sever” deyimini çok seviyor. İddiaya göre Elon Musk’ın Dogecoin (DOGE) için görkemli planları, sevilen token’ı Twitter’ın ekosistemine dahil etmeyi içeriyor. Örneğin bir kişinin tweet yayınlaması için 0.1 Dogecoin (DOGE) ödemesi gerekebileceği öne sürüldü. Ayrıca, köpek temalı kripto para birimi Twitter reklamları için ödeme seçeneği olarak sunulabilir.

Elon “The Dogefather” Musk daha önce ‘X’ adlı hepsi bir arada bir uygulama yayınlama planlarından bahsetmişti. Dogecoin’in (DOGE) Kurucusu Shibetoshi Nakamoto alaycı bir şekilde ‘X’ uygulamasının çamaşırlarını katlayabilmesini beklerken, YouTuber ve kripto fenomeni Matt Wallace, Dogecoin’in (DOGE) “Dünyanın para birimi” olabileceğini vaaz ederek bu fikri bir adım daha ileri götürdü. ” gelecekte.

%5 Tartışması: Gerçekten Kaç Bot Var?

Daha önce bildirildiği üzere Elon Musk’ın Twitter ile yaptığı anlaşma, Twitter CEO’su Parag Agrawal’ın sosyal medya platformundaki bot hesaplarının yüzdesinin %5’i geçmediğini iddia etmesi nedeniyle başlangıçta suya düştü. O zamandan beri konuyla ilgili çok sayıda spekülasyon yapıldı ve bazıları Twitter’ın botlar ve mikro blog platformunun genel güvenliği ile ilgili önemli bilgileri gizlediğini iddia etti.

Her ne olursa olsun, Çarşamba sabahı haberlerin ardından çok sayıda Twitter kullanıcısı işlerin daha iyiye doğru değiştiğine inanıyor. Dogecoin (DOGE) Kurucusu Billy Markus, birkaç saat içinde yaklaşık 200 takipçi kaybettiğini iddia ederken, YouTuber Matt Wallace ise “Botlar nereye gitti?” diye soruyor.

Sonuç olarak, önde gelen meme parasının kurucusu Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasını bir kazan-kazan durumu olarak görüyor; sadece Dogecoin (DOGE) için değil, gezegen için de.

Diğer tarafda

Birçok Twitter kullanıcısı haberlerin sadece bir tanıtım dublörü olduğuna inanıyor.

Dogecoin (DOGE), 2022’de şimdiye kadar ATH’sinden %91 düştü.

Elon Musk’ın Dogecoin’e (DOGE) olan sevgisi, milyarder aleyhine 158 milyar dolarlık bir davaya yol açtı.

Neden Dikkat Etmelisiniz?

Musk, Twitter anlaşmasını kapatırsa, kripto benimseme hızında marjinal bir artışa neden olabilir.

Dogecoin’in (DOGE) dünyayı ele geçirme planları hakkında daha fazla bilgi edinin:

Dogecoin (DOGE), Elon Musk’ın Ukrayna Tartışmasının Ortasında Çok Önemli Bir Dönüm Noktasını Vurdu

Dogecoin’in (DOGE) %7’lik Boğa Koşusu, Balinalar ve ‘DOGE To The Moon’ Memes Tarafından Ateşlendi

*Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz