Ana Sayfa BORSA HİSSE Walmart, Üst Düzey Giyim ve Dekora Odaklanarak Yeniden Tasarlanan Süper Mağazaları Hazırlıyor

Walmart, Üst Düzey Giyim ve Dekora Odaklanarak Yeniden Tasarlanan Süper Mağazaları Hazırlıyor

0
Walmart, Üst Düzey Giyim ve Dekora Odaklanarak Yeniden Tasarlanan Süper Mağazaları Hazırlıyor

Bir rapora göre Walmart, giysi ve mobilya ihtiyaçları için alışveriş yapan müşterileri çekmek için yeniden tasarlanmış bir SuperCenter’ı piyasaya sürdü.

Şirket, ocak ayı sonuna kadar 30 yeni mağaza daha açmayı ve gelecek mali yılda daha fazlasını açmayı planlıyor.

Baş Mağazacılık Sorumlusu Charles Redfield, konumların mağazadan mağazaya biraz farklı olacağını ve farklı unsurların vurgulandığını söyledi.

Redfield, perakendeci daha sonra işleri daha geniş bir alana yaymadan önce, ilk yeni mağazaların resepsiyonu test etmek ve öğrenmek için kullanılacağını da sözlerine ekledi.

Rapora göre, yeni SuperCenters’ta mankenler, yeni mobilyalar ve mayolar ve seçkin markaları tanıtan mağaza tabelaları gibi şeyler olacak.

Walmart, giyim gibi daha yüksek marjlı ürünlerin satışını artırmayı içeren yeni bir strateji üzerinde çalışıyor ve şirket, Reebok, Gap ve daha büyük fiyat etiketleri ile çeşitli yeni ortaklıklar sunuyor.

Şirket, müşterilerin yiyecek ve gaz gibi temel ihtiyaçlara daha fazla ve genellikle kârı artıran giysi ve TV gibi öğelere daha az harcama yaptığını gören hayal kırıklığı yaratan ilk çeyrek kazançlarının ardından artan bir aciliyetle hareket ediyor.

PYMNTS geçtiğimiz günlerde Walmart’ın hem çevrimiçi hem de mağazalardaki müşteri trafiğinin büyük bir itici gücü olan kaynak bulma etkinliği Open Call için seçimlerini yaptığını yazdı.

Open Call’un amacı, ABD’de üretilen, yetiştirilen veya bir araya getirilen ürünleri çeşitli müşterilere ulaştırmaktır.

Walmart, bunun Amerikan istihdamına yönelik 10 yıllık 350 milyar dolarlık hedefin bir parçası olduğunu söyledi.

İşletme sahipleri, Open Call’un ikinci gününde Walmart veya Sam’s Club tüccarlarına ürün sunma şansına sahip olacak.

*Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz