Ana Sayfa Kripto BITCOIN Altcoinler, Bitcoin 33 bin dolara yükseldikten sonra çift haneli kazançlar sağlıyor

Altcoinler, Bitcoin 33 bin dolara yükseldikten sonra çift haneli kazançlar sağlıyor

0
Altcoinler, Bitcoin 33 bin dolara yükseldikten sonra çift haneli kazançlar sağlıyor

Bitcoin (BTC) fiyatı 32.858 $’a yükselirken grafikler yeşile döndü, ancak bazı analistler pazarın henüz kontrolden çıkmamış olabileceği konusunda da uyardı. 

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView’den elde edilen veriler, son 24 saat içinde en çok hareket edenlerin Telcoin (TEL), Polygon (MATIC) ve Axie Infinity (AXS) olduğunu gösteriyor ve bu da toparlanmanın yaygın olduğunu ve sadece büyük kripto para birimleriyle sınırlı olmadığını gösteriyor.

Yukarıdaki listede görüldüğü gibi, en iyi performans gösteren jetonlar, değiştirilemez jetonlar, yapay zekâ ve merkezi olmayan finans projeleri dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimi alt sektörlerini temsil ediyor.

Telcoin, QuickSwap’ta yeni ticaret çiftlerini güvence altına alıyor

Mobil tabanlı küresel havaleleri göndermeye ve almaya odaklanan bir blok zinciri protokolü olan Telcoin (TEL), son 24 saat içinde en yüksek performansı gösteren kişi oldu.

TEL, 20 Temmuz’daki en düşük 0,0091$’dan %71 artışla 0,0158$’da gün içi en yüksek seviyesine yükseldi ve 24 saatlik işlem hacmi %136 artarak 43 milyon$’a yükseldi.

Kullanıcıların likiditelerini yönetmelerine yardımcı olmak ve likiditeyi kalıcı kayıplardan veya zorlanmalardan korumak için tasarlanan Fetch protokolünde “DeFi aracıları”nın kullanıma sunulmasının ardından projeye olan ilgi gözle görülür bir şekilde arttı.

MATIC fiyatı, Polygon Studios’un piyasaya sürülmesinden sonra yükseldi

24 saatlik grafiklerde ikinci en iyi performans gösteren token, 2021’in ilk yarısında benimsenmede önemli bir artış gören Ethereum ( ETH ) ağı için popüler ikinci katman çözümü olan Polygon’dur (MATIC).

Cointelegraph Markets Pro’dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 20 Temmuz’da MATIC için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph’a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, MATIC için VORTECS™ Skoru ilk olarak 19 Temmuz’da yeşile döndü ve 20 Temmuz’da fiyatı 0,62 $’a düştüğü için 77’ye tırmandı, bir saat önce fiyatı %52 arttı. 29 saat.

Polygon için artan ivme, büyük ölçüde protokolün “blockchain oyun ve NFT ekosistemi için yeni kolu” olan Polygon Studios’un piyasaya sürülmesinden kaynaklanıyor.

AXS ivme kazanıyor

Son 24 saat içinde en iyi üçüncü performans gösteren, artan kullanıcı etkinliği ve ekonomik olarak dezavantajlı ülkelerdeki kullanıcılara sunduğu gelir fırsatları sayesinde geçen ay %1.000’den fazla yükselen NFT odaklı bir protokol olan Axie Infinity (AXS) oldu.

Cointelegraph Markets Pro’nun verilerine göre, AXS için piyasa koşulları bir süredir olumluydu.

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, AXS için VORTECS™ Skoru geçen haftanın büyük bölümünde yükseldi ve 20 Temmuz’da 77’ye ulaştı, sonraki on altı saat içinde fiyatın %46 artmasından yaklaşık bir saat önce. Şu anda, AXS fiyatı 18 dolardan işlem görüyor. 

*Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz