Ana Sayfa Kripto Elon Musk kişisel kripto varlıklarını açıkladı

Elon Musk kişisel kripto varlıklarını açıkladı

0
Elon Musk kişisel kripto varlıklarını açıkladı

Tesla CEO’su Elon Musk, “The B Word” konferansında konuşurken Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’in sahibi olduğunu açıkladı.

Musk, Bitcoin’in üzerinde çalıştığı enerji yoğun çalışma kanıtı algoritması ve kullanılabilirlik eksikliği konusundaki endişelerini dile getirdi. Ancak, Bitcoin’in çok fazla potansiyeli olduğu konusunda hemfikirdi. Musk, DOGE’nin hevesli bir destekçisi olmasına rağmen, Ethereum veya DOGE’den çok daha fazla Bitcoin’e sahip olduğunu söyledi.

Musk, yatırım tutarlarını açıklamasa da SpaceX ve Tesla’nın Bitcoin’de yatırımları olduğunu doğruladı. Bu arada Musk, Tesla’nın Bitcoin desteğini sürdürme olasılığını ima etti.

*Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz