Pazartesi, Nisan 15, 2024
Google search engine
Ana SayfaBITCOINKripto iç savaşında herkes kaybeder

Kripto iç savaşında herkes kaybeder

Kriptoda kara Çarşamba

Bitcoin 4600 dolardan 38,165 dolara düşerek bugün kripto alanında bir katliam yaşanıyor. Pazartesi ve salı günü 43.000$’a kadar inmeye çalıştı ancak dayanamadı ve sonrasında yükseldi.

Tipik kripto tarzında, bitcoin kapıyı tekmeledi ve merdivenlerden aşağı yuvarlandı.

Madeni paraların mecazi yangın merdiveninden atladığı kripto diyarında başka yerlerde durum daha da kötü. +%20 düşüş, ethereum’un %22 düşüşle 2690$’a düşmesiyle tipiktir. Geçen çarşamba gününe göre %44 düştü. Günlük grafik, kazanılan ve kaybedilen servetlerin bir resmidir:

Suçu Çin üstleniyor ancak insanlara ödeme için dijital token kullanmamalarını söylemek yeni bir şey değil.

Tüm bunlardan ders, tüccarların ticaret yapmasıdır. Ticarette gerçek inananlar yoktur. Fiyat ve fiyat hareketini takip edin, aşka kapılmayın. Yılın başında bitcoin’i çok sevdim ama Elon kurtulduğunda rüzgârın hangi yönden estiğini görebiliyordunuz.

Kripto tarihine bakarsanız, bu bitmedi. Zirveler inanılmaz ama düşüşler şiddetli. Sanırım (umut?) Fayda konusunda derin bir öz-yansıtma dönemi olmak üzere ve iyi yapılandırılmış ve enerji açısından verimli olan en faydalı madeni paraların pazar payı kazanacağı. Ya da belki içine yığılacak daha da aptalca bir meme madeni parası vardır.

Ayrıca burada spekülasyon hakkında geniş bir uyarı olduğunu düşünüyorum ve bu daha geniş pazarlar için geçerli. Kalite ve değere dönüş devam ederken bitcoin ile kaymak için en spekülatif varlıkların çoğuna bakın.

*Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

versed Açık Metaverse Nedir?
oktay Açık CFD Sözleşmeleri
horexguy Açık GBP/USD Fiyat Tahmini
sonu Açık Enflasyondan Korunma
Selamet Açık Çinin Kripto Mücadelesi
Mrtrade Açık Biraz FOREX’e Bakalım